Повернення товару та коштів

Повернення Товару здійснюється відповідно до умов повернення.

Повернення Товару належної якості:

Повернення Товару належної якості можливе у випадку, якщо товар не використовувався, збережений його товарний вигляд і упакований у заводську упаковку.

У разі відмови Покупця від Товару згідно з п.6.2.1. Продавець повертає йому вартість поверненого Товару, протягом 30 днів з дати надходження поверненого Товару на склад Продавця разом із заповненою Покупцем заявою на повернення та копією квитанції про оплату Товару. Повернення коштів вартості Товару здійснюється виключно особі, зазначеній у Замовленні на Товар, за умови надання такою особою копії його (її) національного паспорта, квитанції про оплату Товару, за який повертаються кошти.

У випадку, якщо Покупець у Замовленні вказав неправильні дані або не надав для повернення коштів усі документи, перелічені вище, Продавець залишає за собою право відмовити такому Покупцю у поверненні коштів.

Повернення Товару неналежної якості:

Під товаром неналежної якості мається на увазі фотодрук з явним браком у вигляді отворів, потертостей зображення, видимих ​​з відстані більше одного метра фізичних дефектів.

Товар, що потрапляє під дію пункту 4.9.1. не є товаром неналежної якості та поверненню та обміну не підлягає.

Зовнішній вигляд та комплектність Товару, а також комплектність всього Замовлення повинні бути перевірені Одержувачем у момент доставки Товару.

Після отримання Замовлення претензії до зовнішніх дефектів товару, його кількості, комплектності та товарного вигляду не приймаються.

Вимоги щодо повернення сплаченої за товар грошової суми підлягають задоволенню протягом 30 днів з дня пред'явлення відповідної вимоги.

Повернення коштів здійснюється за допомогою повернення вартості оплаченого Товару банківським переказом.

Обмін можливий протягом 14 днів, за виключенням дня покупки. Днем покупки вважається дата, зазначена на товарному чеку чи ТТН.  Продавець забезпечує належне застосування, використання товарів упродовж гарантійного строку.

Продавець не відповідає за недоліки Товару, якщо вони виникли після його передачі Покупцю внаслідок порушення Покупцем правил користування чи зберігання товару, дій третіх осіб або непереборної сили.